Technik FM (Elektryk)

ENGIE Services Sp. z o.o.

Piła

25 dni temu

Engie Services Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach logistycznych.

Obecnie poszukujemy Techników na stanowisko:

Miejsce pracy: Piła
Zadania:
  • Kontrola czynników i prawidłowości procesów w BMS
  • Odczyty liczników
  • Przeglądy urządzeń, konserwacja oraz wykonywanie bieżących napraw instalacji elektrycznych.
Wymagania:
  • Uprawnienia SEP G 1 w zakresie eksploatacji i/lub dozoru
  • Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne G I powyżej 1 kV w zakresie eksploatacji i dozoru.
  • Doświadczenie w zakresie utrzymania instalacji elektrycznych
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera (Word, Excel, obsługa poczty, itp.)
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym
  • Chęci nauki i zdobywania wiedzy.
Oferujemy:
  • Korzystne warunki zatrudnienia: umowa o pracę; prywatna opieka medyczna; nauka języka angielskiego
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej
  • Możliwość szkoleń autoryzacyjnych
  • Możliwość rozwoju cennych umiejętności zawodowych
  • Interesujący zakres obowiązków
  • Miejsce pracy tworzone przez opartą na wartościach kulturę organizacyjną.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostępnej TUTAJ.
Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty

Poznaj

Jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych. W Polsce firma istnieje od 1997 roku cały czas zwiększając portfel swoich klientów.

Poznaj stanowisko: Technik Utrzymania Obiektu
Technik utrzymania obiektu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za sprawowanie technicznego nadzoru nad szeregiem maszyn i urządzeń znajdujących się w obiektach o użytkowym charakterze – przedsiębiorstwach, gmachach użyteczności publicznej, etc. Do zadań technika należy bieżące monitorowanie stanu technicznego urządzeń technicznych i elementów wyposażenia obiektu, przeprowadzanie regularnych napraw i ...
Praca Technik Utrzymania Obiektu