Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
TECHNIK (INŻYNIER) SERWISU URZĄDZEŃ DO PRZEMYSŁOWEGO ZNAKOWANIA

PPH ,,EWA-BIS" Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5896 dni temu

Ogłoszenie numer: 42910, z dnia 2008-04-24

PPH" Ewa-Bis" Sp. z o.o.to dynamicznie rozwijająca się firma z 18-letnią tradycją, pracująca na potrzeby wielu gałęzi przemysłu w zakresie znakowania, etykietowania, pakowania, logistyki oraz innych dziedzin. Firma jest polskim dystrybutorem sprzętu wielu znanych marek: drukarki Videojet (USA),aplikatory etykiet Logopak (Niemcy),sprzęt dla logistyki (Symbol-Motorola), SeaVision (Włochy), RC Electronika (Hiszpania) i innych. Działamy w Polsce oraz krajach naszego regionu.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Wykonywanie wszystkich prac dotyczących urządzeń znakujacych: drukarki atramentowe, drukarki termo-transferowe, lasery znakujące, urządzenia naklejające etykety itp.:
  • montaż nowych urządzeń znakujących na liniach produkcyjnych (wszystkie branże przemysłowe)
  • naprawa i konserwacja już pracujących urządzeń
  • wykonywanie pokazów i prezentacji na liniach produkcyjnych przed sprzedażą

Wymagania

  • miejsce zamieszkania - Poznań
  • technik - inżynier: automatyk, elektronik, mechatronik
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • język angielski (konieczny)
  • dyspozycyjność, gotowość od częstych podróży służbowych
  • prawo jazdy kategorii B
  • dobra sprawność manualna, oraz umiejętność pokonywania trudności

Oferujemy

  • atrakcyją pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
  • mozliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej przyszłościowej dziedzinie
  • pakiet szkoleń krajowych i zagranicznych
  • narzędzia: laptop, telefon, samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia