Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Technik - Inżynier Serwisu

Mar-Med Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4840 dni temu

Ogłoszenie numer: 135047, z dnia 2011-02-18

Firma jest dystrybutorem aparatury medycznej (w tym aparaty USG, RTG, CT i MRI) na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Technik - inżynier serwisu

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę serwisową naszych urządzeń na terenie całej Polski.

Wymagania

  • montaż nowych urządzeń medycznych (USG, RTG, CT), ich przeglądy i naprawa, realizacja zleceń na terenie całego kraju,
  • wykształcenie min. średnie elektroniczne – preferowane wyższe techniczne,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • kreatywność,
  • skuteczność w działaniu,
  • dyspozycyjność związana z wyjazdami do napraw,

Umiejętność:

  • pracy samodzielnej i w zespole,
  • znajomości schematów elektrycznych i elektronicznych,
  • posługiwania się sprzętem pomiarowym i lutowniczym,
  • obsługi systemów operacyjnych PC,
  • zdolność manualna i zmysł techniczny,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • zaangażowanie i chęć do pracy,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

  • interesującą, samodzielną i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stałe wynagrodzenie połączone z efektami pracy,
  • dostęp do informacji na temat zaawansowanych technologii,
  • specjalistyczne szkolenia w kraju i zagranicą,
  • możliwość rozwijania kariery zawodowej i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • pracę na cały etat.