Technik laboratoryjny

Polpharma Biologics

Duchnice

6 dni temu

Duchnice
Rozwijaj się z nami
Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby. Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!
Rola:

Jako Technik laboratoryjny będziesz częścią Działu MS&T w Polpharma Biologics Warsaw. Twoją rolą będzie między innymi przygotowanie i utrzymanie laboratorium w gotowości do prowadzenia badań oraz wsparcie zespołu specjalistów w zakresie prac pomocniczych.

Twoje zadania
  • przygotowanie pracowni laboratoryjnej do pracy;
  • przygotowanie szkła, materiałów pomocniczych i podstawowego wyposażenia laboratoryjnego;
  • wykonywanie codziennej kontroli urządzeń laboratoryjnych, zgłaszanie nieprawidłowości w działaniu;
  • przygotowanie roztworów, buforów;
  • dbanie o dostępność materiałów pomocniczych i odczynników na stanowisku pracy;
  • przyjmowanie i rejestrowanie materiałów laboratoryjnych, prowadzenie ewidencji materiałów laboratoryjnych i ich zamawianie zgodnie ze zgłoszeniem.
Jeśli posiadasz
  • średnie / techniczne chemiczne;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętność posługiwania się podstawowym wyposażeniem laboratoryjnym (pH-metrem, wagą, pipetami automatycznymi, szkłem miarowym, itp.);
  • terminowość i dobra organizacja pracy własnej;
  • systematyczność, dokładność w wykonywaniu obowiązków;
  • rzetelność i odpowiedzialność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel).
Oferujemy
  • Prywatna opieka zdrowotna;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Dodatkowy dzień wolny;
Dołącz do naszego zespołu
Dlaczego warto do nas dołączyć
Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej career@polpharmabiologics.com

Poznaj

#PolpharmaBiologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.
Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Chcielibyśmy, abyś do nas dołączył.

Poznaj stanowisko: Laborant
Laborant to osoba pracująca w laboratorium przedsiębiorstwa i zajmuje się pobieraniem, oraz badaniem surowców, półfabrykatów i wyrobów gotowych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie sprzętu laboratoryjnego, pobieranie próbek i wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych, koordynacja i nadzór wykonania harmonogramu badań surowców, ...
Praca Laborant