Zobacz więcej ofert pracy

Technik linii malowania (KTL)

KIRCHHOFF Polska Sp.z o.o. oddział Gliwice
Gliwice, dojazd autobusem nr 699 (przystanek bezpośrednio przed firmą)
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
68 dni temu
Miejsce pracy: Gliwice, dojazd autobusem nr 699 (przystanek bezpośrednio przed firmą)

KIRCHHOFF Automotive jest partnerem w rozwoju dla branży motoryzacyjnej, produkującym metalowe i hybrydowe złożone zespoły szkieletów strukturalnych nadwozi i podwozi z uwzględnieniem nowoczesnych systemów zabezpieczeń przed skutkami kolizji. Zatrudniając przeszło 9 000 Pracowników działamy jako prężna organizacja na całym świecie.

Zadania
  • Codzienne, regularne wykonywanie przeglądów wszystkich urządzeń obsługujących linię malowania kataforetycznego
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych i obsługa urządzeń pracujących w malarni i oczyszczalni ścieków oraz obsługa logistyki pojemników z chemikaliami na potrzeby malarni
  • Regularne wykonywanie analiz wszystkich kąpieli procesowych oraz kąpieli w oczyszczalni ścieków i rejestracja wyników wykonanych analiz
  • Transport chemikaliów procesowych
Czego oczekujemy
  • Wykształcenie minimum zawodowe (chemiczne będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość procesu malowania kataforetycznego
  • Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym (dodatek 19 zł/h za pracę w sobotę i w niedzielę)
  • Dyspozycyjność oraz dobra organizacja pracy.
Oferujemy
  • Objęcie pakietem premii (wydajnościowa, absencyjno-stażowa, adaptacyjna, roczna)
  • Bogaty pakiet socjalny, w tym: świadczenia świąteczne, wakacyjne, dofinansowanie do stołówki pracowniczej, atrakcyjny pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe na życie na preferencyjnych warunkach
  • Pakiet szkoleń/kursów
  • Dodatek do każdej przepracowanej godziny w sobotę/niedzielę w systemie 4-brygadowym
  • Udział w różnego typu akcjach charytatywnych

Poznaj

KIRCHHOFF POLSKA SP Z O O

KIRCHHOFF Automotive jest partnerem w rozwoju dla branży motoryzacyjnej, produkującym metalowe i hybrydowe złożone zespoły szkieletów strukturalnych nadwozi i podwozi. Zatrudniając przeszło 9 000 Pracowników działamy jako prężna organizacja na całym świecie.