Technik Obiektu

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Nysa

20 dni temu

Miejsce pracy: Nysa

Dussmann Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnych budynkach, na których firma wdraża nowe rozwiązania technologiczne,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa),
  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • Wsparcie pozostałych członków firmy, w tym pracowników centrali,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.

Zadania:

  • Codzienna obsługa techniczna powierzonego budynku,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów;
  • Utrzymanie budynków w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości;
  • Pozostawanie w gotowości na wypadek awarii oraz usuwanie awarii i usterek;
  • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów z przeglądów i prac dodatkowych;
  • Wsparcie operacyjne Kierownika Obiektu,
  • Zarządzanie obiektem.

Oczekujemy

  • Wykształcenie  techniczne mile widziane,
  • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków,
  • Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV
  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, dyspozycyjność, samodzielność.

Poznaj

Działalność usługowa

Poznaj stanowisko: Technik Utrzymania Obiektu
Technik utrzymania obiektu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za sprawowanie technicznego nadzoru nad szeregiem maszyn i urządzeń znajdujących się w obiektach o użytkowym charakterze – przedsiębiorstwach, gmachach użyteczności publicznej, etc. Do zadań technika należy bieżące monitorowanie stanu technicznego urządzeń technicznych i elementów wyposażenia obiektu, przeprowadzanie regularnych napraw i ...
Praca Technik Utrzymania Obiektu