Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technik Obsługi Budynku

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Warszawa

20 dni temu

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Bieżące utrzymanie w należytym stanie technicznym oraz konserwacja urządzeń i instalacji technicznych znajdujących się w budynku
  • Wykonywanie okresowych przeglądów systemów i instalacji budynkowych (wentylacja, klimatyzacja, elektryka, sanitarne, HVAC)
  • Operowanie systemem BMS
  • Realizacja codziennych zgłoszeń dotyczących techniki budynkowej
  • Monitorowanie pracy zewnętrznych firm wykonujących usługi na terenie budynku
  • Współpraca z Kierownikiem Technicznym Obiektu w realizacji zadań związanych z utrzymaniem infrastruktury technicznej obiektów

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP Dozór i Eksploatacja grupa I do 1kV (mile widziane uprawnienia powyżej 1kV)
  • Znajomość automatyki budynkowej
  • Wiedza dotycząca instalacji i systemów w obiektach biurowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wiedza z zakresu techniki HVAC

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Odpowiedzialne i rozwojowe stanowisko pracy
  • Unikalne i cenne doświadczenie zawodowe
  • Pracę w globalnej organizacji w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość szkoleń i rozwijania kwalifikacji oraz awansu w strukturach firmy

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ISS Facility Services Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Dodatkowo wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych zawartych w ofercie pracy w bazie rekrutacyjnej ISS Facility Services Sp. z o.o.. w przypadku zawarcia w nich danych w zakresie szerszym niż wymagany przepisami Kodeksu pracy oraz w sytuacji, gdy kandydat chce, aby dane zostały umieszczone w bazie rekrutacyjnej.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Technik Utrzymania Obiektu

Technik utrzymania obiektu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za sprawowanie technicznego nadzoru nad szeregiem maszyn i urządzeń znajdujących się w obiektach o użytkowym charakterze – przedsiębiorstwach, gmachach użyteczności publicznej, etc. Do zadań technika należy bieżące monitorowanie stanu technicznego urządzeń technicznych i elementów wyposażenia obiektu, przeprowadzanie regularnych napraw i ...
Technik Utrzymania Obiektu Praca Technik Utrzymania Obiektu