Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Technik Obsługi Obiektu
Sodexo Polska Spółka z o. o.
Grodzisk Mazowiecki, ul. Transportowa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
61 dni temu

Sodexo obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

Technik Obsługi Obiektu
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, ul. Transportowa
Zakres Obowiązków:
 • Utrzymanie instalacji budynkowych w stanie pełnej sprawności technicznej,
 • Bieżąca obsługa obiektów, urządzeń, sieci oraz pomieszczeń,
 • Wykonywanie drobnych przeglądów instalacji budynkowych, diagnozowanie awarii oraz usuwanie usterek,
 • Wykonywanie drobnych, bieżących napraw technicznych,
 • Organizacja cyklicznych przeglądów instalacji budynkowych wykonywanych przez serwisy zewnętrzne, współudział w tych przeglądach,
 • Monitoring mediów,
 • Nadzorowanie pracy firm podwykonawczych.
Wymagania:
 • Doświadczenie w obsłudze technicznej nieruchomości lub posiadanie wykształcenia kierunkowego (min. zawodowego),
 • Mile widziane uprawnienia SEP Gr.1 do 1kV,
 • Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji.
Oferujemy:
 • Pracę na pełen etat, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 -16:00,
 • Zatrudnienie na umowę o pracę!
 • Pracę od zaraz!
 • Realną możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
 • Benefity m.in. prywatną opiekę medyczną, Multisport, bony na świeta (wg regulaminu), premia uznaniowa, dostęp do atrakcyjnych kursów językowych, płatny program rekomendacji kandydatów, możliwość udziału w wielu inicjatywach dobroczynnych.
Klauzula informacyjna:
Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sodexo Polska Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie (02-231), przy ul. Jutrzenki 137. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, w celu udziału w przyszłych rekrutacja i przechowywania ich w bazie rekrutacyjnej Sodexo Polska Sp. z o.o. przez okres 2 lat. Podstawą prawną naszych działań jest art. 6 ust 1 lit. c Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: „RODO”). Odbiorcą podanych przez Panią/Pana danych osobowych mogą być podmioty trzecie wspierające Sodexo Polska Sp. z o.o. w procesie rekrutacji (doradztwo w zakresie rekrutacji, wsparcie w zakresie IT). Przy czym podmioty te przetwarzają dane wyłącznie zgodnie z naszymi zaleceniami. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych do innego administratora, skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy prawa. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych, zbieranych przez nas na podstawie art. 22¹ Kodeksu pracy (imię/a i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, wykształcenie oraz przebieg dotychczasowego) jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Konsekwencją niepodania tych danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pana/Pani dobrowolnej zgody. Wyrażona zgoda może zostać wycofana w każdej chwili. Oświadczenia dotyczące Pana/Pani danych osobowych , w tym o wycofaniu zgody należy kierować zwrotnie na adres mailowy podany w danych kontaktowych. W razie jakichkolwiek wniosków lub skarg związanych z Pana/Pani danymi osobowymi może się Pan/Pani kontaktować z nami poprzez formularz dostępny na stronie Internetowej www.pl.sodexo.com

Poznaj

Sodexo Polska Spółka z o. o.

Od początku naszego istnienia, w Sodexo mamy konkretną wizję działalności – to ona wytycza kierunek, w którym zmierzamy. Przyjęta przez nas perspektywa stoi u podstaw wszystkiego, co robimy.

Wierzymy, że konkretne działania i codzienne wysiłki prowadzą do realnej poprawy życia ludzi, lokalnych społeczności i funkcjonowania naszej planety. Właśnie dlatego naszym celem jest czynienie życia lepszym dla wszystkich.

Podobne oferty