Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Technik [rekrutacja online]

LANDTECH Sp. z o.o.

Piastów

10 dni temu

OFERTA PRACY
Miejsce pracy: Piastów

Landtech Sp z o.o. to silna i doświadczona firma od lat działająca w branży telekomunikacyjnej. Oferujemy najwyższy standard usług związanych z dostępem do Internetu. Nasza oferta kierowana jest do wymagających odbiorców biznesowych oczekujących szybkich, stabilnych i niezawodnych łączy dostępu do Internetu oraz transmisji danych. Jako niezależny operator posiadamy własną sieć światłowodową na terenie całego kraju oraz profesjonalne łącza radiowe.

Zakres obowiązków:
  • konfiguracja urządzeń LAN WLAN
  • budowa sieci LAN, WLAN, ŚWIATŁOWODOWYCH
  • montaż masztów, anten sieci bezprzewodowych
  • rozwiązywanie incydentów, reagowanie na zgłoszenia oraz udzielanie wsparcia technicznego dla wewnętrznych i zewnętrznych klientów firmy
  • zapewnienie odpowiedniej wydajności oraz jakości usług
Wymagania:
  • umiejętność diagnozowania i lokalizowania problemów sieciowych
  • mile widziana znajomość systemów Mikrotik, UBNT itp.
  • zdolność do identyfikacji i rozwiązywania problemów z połączeniami sieci
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości  (dodatkowy atut: ukończony kurs do prac wysokościowych)
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
  • umowę na pełen etat
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w miłej atmosferze
  • prywatna opieka medyczna

Miejsce pracy Piastów Henryka Siemiradzkiego 25

Poznaj

Landtech Sp. z o.o.

Landtech Sp. z o.o.

Landtech Sp. z o.o. to silna i doświadczona firma od lat działająca w branży telekomunikacyjnej. Oferujemy najwyższy standard usług związanych z dostępem do Internetu. Nasza oferta kierowana jest do wymagających odbiorców biznesowych oczekujących szybkich, stabilnych i niezawodnych łączy dostępu do Internetu oraz transmisji danych. Jako niezależny operator posiadamy własną sieć światłowodową na terenie całego kraju oraz profesjonalne łącza radiowe.

Proces rekrutacji

KrokRozmowa telefoniczna
KrokSpotkanie rekrutacyjne
KrokPropozycja współpracy
Monter instalacji telekomunikacyjnych, jak sugeruje już sama nazwa stanowiska, zajmuje się montażem, konserwacją, serwisowaniem i kontrolowaniem poprawnego funkcjonowania instalacji telekomunikacyjnych na podległym obszarze. Do obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może należeć wykonywanie różnorodnych instalacji poczynając od anten i połączeń kablowych w mieszkaniach abonentów, poprzez linie kablowe, ...
Praca Monter Instalacji Telekomunikacyjnych