Technik RTG - branża medyczna

LEVEL WORK

Świebodzin

42 dni temu

Agencja Pracy LEVEL WORK
wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr  Certyfikatu 10944/17663

W ramach akcji #szukamymedyka dla Nowego Szpitala w Świebodzinie
poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Technik RTG
branża medyczna
Miejsce pracy: Świebodzin
Opis stanowiska:
  • udzielanie świadczeń  diagnostyczno-terapeutycznych w zakresie diagnostyki obrazowej, elektromedycznej i radioterapii.
  • wykonywanie zabiegów diagnostycznych i terapeutycznych z wykorzystaniem promieniowania jonizującego, pierwiastków promieniotwórczych, pola magnetycznego, ultradźwięków. Realizacja zleceń lekarskich.
  • prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami
Wymagania:
  • prawo wykonywania zawodu technika elektroradiologii;
  • tytuł specjalisty w dziedzinie diagnostyki i terapii lub studia wyższe mile widziane.
  • doświadczenie w wykonywaniu badań radiologicznych.
Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o różne formy zatrudnienia
  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji,
  • stabilne warunki pracy,
  • bezpośrednie zatrudnienie w szpitalu.
Poznaj stanowisko: Technik Elektroradiolog
Technik elektroradiolog jest pracownikiem związanym pośrednio lub bezpośrednio z publiczną i niepubliczną służbą zdrowia – wykonuje na indywidualne zlecenie lekarza badania pacjentów z zakresu diagnostyki elektromedycznej oraz radiodiagnostyki. W praktyce oznacza to wykonywanie lub uczestnictwo w przeprowadzaniu badań rentgenowskich, ultrasonograficznych, scyntygraficznych, densytometrycznych, elektrokardiograficznych, ...
Praca Technik Elektroradiolog