Technik - Serwisant urządzeń mobilnych

MTTC POLAND sp z o.o.

Warszawa

34 dni temu

Mttc to jeden z największych dostawców usług serwisowych, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych w krajach bałtyckich. Obsługujemy klientów wiodących operatorów komórkowych, a nasza firma posiada autoryzację takich producentów jak Apple, Samsung, SONY, NOKIA, LG, Xiaomi czy Huawei.

W związku z rozwojem firmy w Polsce szukamy:

Technik - Serwisant
urządzeń mobilnych
Miejsce pracy: Warszawa
Jeżeli
  • Nowe technologie to Twoja pasja
  • Chcesz się uczyć i pracować z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie
  • Jesteś dobrze zorganizowany

Dołącz do nas! DOŚWIADCZENIE NIE JEST WYMAGANE

Oferujemy:
  • Dogodną lokalizację na Mokotowie (blisko centrum)
  • Umowę o pracę oraz system premiowy
  • Pracę w godzinach 8:00-16:00
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia zawodowe
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego
  • Owoce dla pracowników
  • Kartę MultiSport na atrakcyjnych warunkach
Twoje Zadania:
  • Przeprowadzanie testów urządzeń mobilnych
  • Identyfikacja uszkodzeń i usterek
  • Zamawianie i rozliczanie części zamiennych
  • Naprawa urządzenia zgodnie z wytycznymi i instrukcjami producenta
Administratorem Twoich danych osobowych będzie MTTC Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy 17-Stycznia 48. Przekazane dane przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Pełne informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz na stronie www.mttcpoland.pl w zakładce kariera
Poznaj stanowisko: Serwisant
Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Praca Serwisant