Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
TECHNIK SERWISANT

Reveal Polska Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa i okolice
praca stacjonarna
5934 dni temu

Ogłoszenie numer: 40329, z dnia 2008-02-19

Reveal Polska Sp. z o.o. jest firmą wykonującą systemy zliczania klientów oraz oprogramowanie wspomagające zarządzanie centrami handlowymi i detalistami. Jednocześnie firma pisze liczne programy integrujące, lojalnościowe, itp. Oferujemy pracę w młodym zespole w prężnie rozwijającej się firmie informatycznej angielsko – polskiej.

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa i okolice

Opis stanowiska

Osoba przy współpracy z ekipą montażową będzie wykonywała montaże instalacji wraz z jej uruchomieniem. Dodatkowo będzie odpowiedzialna za kompleksowe wsparcie techniczne instalacji. Do jej obowiązków należały będą: kontakt z klientem, który potrzebuje wsparcia, wizyta u klienta w celu diagnozy i naprawy systemu, sporządzenie raportu z przebiegu procesu serwisowania.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne -elektronik
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień CCTV
  • znajomość obsługi komputera (środowisko Windows i DOS), hardware i software
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • sumienność w wykonywaniu zadań
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym
  • dyspozycyjność (jazda na terenie kraju)
  • umiejętność naprawy sprzętu komputerowego
  • elektroniki i mechaniki
  • prawo jazdy kat. B z praktyką w prowadzeniu pojazdu
  • zdolności manualne
  • Oferujemy

  • partnerską atmosferę wśród załogi
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia
  • kontakt z najnowszymi technologiami
  • samochód służbowy, laptop
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilną pracę w renomowanej firmie