Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technik Serwisu do napraw domowych (RTV / AGD)

LG Electronics Polska Sp. z o.o.

Warszawa

237 dni temu

LG Electronics Polska poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres zadań:
  • naprawa urządzeń elektronicznych (telewizory, sprzęt audio-wideo, pralki, lodówki  inne drobne urządzenia elektroniczne) w domu Klienta;
  • obsługa procesu serwisowego oraz zamawiania części zamiennych potrzebnych do naprawy;
  • wsparcie techniczne Klienta w zakresie w/w produktów: bezpośrednio w domu Klienta, telefonicznie lub na recepcji Centrum Serwisowego;
  • raporty dotyczące usterek technicznych i wad jakościowych produktów oraz testowanie sprzętu w celu weryfikacji zgłoszonej usterki lub wady jakościowej;
  • wsparcie współpracowników Centrum Serwisowego, m.in. podczas przyjęcia/ przekazania urządzeń kierowcy/ kurierowi czy podczas przygotowania do naprawy.
Profil kandydata:
  • wykształcenie średnie techniczne;
  • znajomość sprzętu RTV/ AGD w stopniu umożliwiającym zdiagnozowanie problemu oraz naprawę;
  • doświadczenie w serwisowaniu urządzeń RTV/ AGD – preferowane;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie instrukcji obsługi urządzeń oraz komunikację w przypadku wizyty u Klienta anglojęzycznego;
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat B – warunek konieczny
Oferujemy:
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LG Electronics moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LG Electronics moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Poznaj stanowisko: Technik serwisu

Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Technik serwisu Praca Technik serwisu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (772)
Wałbrzych (46)
Legnica (115)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (197)
Toruń (115)
Lubelskie:
Lublin (215)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (880)
Tarnów (51)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (1905)
Radom (152)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (151)
Nysa (62)