Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ogłoszenie numer: 2479539, z dnia 2019-05-20

Technik Serwisu / Mechanik

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Obsługa techniczna urządzeń w warsztatach samochodowych i SKP poprzez:

  • naprawę i konserwację istniejących urządzeń w siedzibie klienta
  • diagnostykę usterek i rozwiązywanie zagadnień technicznych
  • instalację i uruchamianie urządzeń
  • pomoc techniczną dla użytkowników systemów

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne,
  • Łatwość w przyswajaniu zagadnień technicznych,
  • Kultura osobista i doświadczenie w pracy zespołowej,
  • Umiejętność planowania, radzenia sobie z problemami,
  • Samodzielność w działaniu, gotowość do pracy w terenie,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość zagadnień informatycznych (praca w środowisku MS Windows, podstawy sieci komputerowych) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Rozwój w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Udział w realizacji ciekawych projektów na terenie całej Polski,
  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę,
  • Stałe zatrudnienie (po okresie próbnym umowa o pracę),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do doświadczenia i umiejętności kandydata),
  • Szkolenia techniczne, także zagraniczne,
  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole.

Aplikacje zawierające CV i List motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

W CV należy zawrzeć klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Elwico Serwis Sp. z o.o. Sp. K. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji."

Poznaj

ELWICO SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Poznaj stanowisko: Technik serwisu

Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Technik serwisu Praca Technik serwisu

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest ELWICO SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.