Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konica Minolta Business Solutions Polska

Globalny dostawca kompleksowych rozwiązań i usług IT, optymalizujących procesy biznesowe związane z zarządzaniem dokumentami. Specjalizujemy się w doradztwie biznesowym, oferując szereg wiodących na świecie systemów druku. Jesteśmy liderem w dziedzinie technologii, regularnie inwestujemy w badania i rozwój, wyznaczając przy tym wysokie standardy na rynku.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik Serwisu
Miejsce pracy: Łódź

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Profesjonalna obsługa serwisowa naszych urządzeń drukująco-kopiujących u klientów
  • Wyjazdy do klientów w podległym regionie w celu naprawy bądź konserwacji urządzeń naszej Firmy
  • Doradztwo w zakresie eksploatacji dla klientów, w tym fachowa pomoc w zakresie doboru parametrów urządzenia do planowanej eksploatacji
  • Instalacja urządzeń w środowisku sieciowym klienta, w tym wprowadzanie podstawowych konfiguracji oraz ustawień urządzeń w ramach infrastruktury IT klienta
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane wyższe techniczne lub w zakresie nauk ścisłych)
  • Doświadczenie w obsłudze urządzeń drukująco-kopiujących lub doświadczenie w serwisie urządzeń
  • Podstawowa wiedza z obszaru IT
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • Biegła znajomość j. polskiego
  • Prawo jazdy kat. B (czynne)
  • Gotowość do podjęcia pracy o mobilnym charakterze
  • Wysoka kultura osobista
  • Nastawienie na ciągłe uczenie się i rozwój

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę z najnowocześniejszymi rozwiązaniami i urządzeniami na rynku poligraficznym
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Nowoczesne narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop oraz samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych
  • Pakiet szkoleniowy rozwijający wiedzę merytoryczną oraz umiejętności osobiste, dostęp do międzynarodowej bazy wiedzy
  • Jasny system rozwoju osobistego w ramach Firmy (ścieżka kariery)
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole

PROCES REKRUTACJI:

  • Wstępną weryfikacją kandydatów będzie test wiedzy technicznej
  • Następnie osoby są zapraszane na rozmowy z przyszłym przełożonym oraz Działem HR
  • Każdy kandydat, który zostanie zaproszony na rozmowy otrzyma informację zwrotną z ostateczną decyzją (również osoby, którym nie zostanie przedstawiona oferta zatrudnienia)

Poznaj stanowisko: Technik serwisu

Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Technik serwisu Praca Technik serwisu