Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ogłoszenie numer: 2101955, z dnia 2018-10-18

Firma specjalizujemy się w dostawie maszyn i urządzeń do przetwórstwa mięsnego, takich jak nadziewarki, kutry, klipsownice, nastrzykiwarki i inne. Firma współpracuje z renomowanymi producentami jak Tipper Tie Alpina, Tipper Tie technopack, Vemag, Maja, Dorit, Gunther, Mainca, Handtmann, Wiberg. Poza sprzedażą firma rozwija i doskonali świadczony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w związku z tym wiele uwagi poświęca się doskonaleniu zawodowemu pracowników serwisu. Ważnym elementem jest zasobny magazyn części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do oferowanych maszyn i urządzeń, pozwalających natychmiastowo realizować potrzeby klientów.

Technik Serwisu

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Serwis/ konserwacja urządzeń
  • Nadzór nad urządzeniami
  • Wykonywanie planowych inspekcji i przeglądów
  • Kontrakt z klientami
  • Usuwanie awarii i usterek

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe/ średnie techniczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
  • Znajomość w obsłudze technicznej (konserwacja, naprawy)
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, elastyczność, dyspozycyjność, samodzielność
  • Umiejętność realizacji pracy pod presją czasu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Czynne prawo jazdy – kat. B
  • Aktualne uprawnienia SEP

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość samodzielnej realizacji ciekawych projektów
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz osiąganych efektów
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników

Poznaj stanowisko: Technik serwisu

Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Technik serwisu Praca Technik serwisu