Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technik Serwisu

Mateco

Białystok

2 dni temu

mateco podesty ruchome Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu mateco AG,
od lat pozostającego europejskim liderem w wynajmie urządzeń do prac na wysokości.

Z uwagi na dalszą ekspansję poszukujemy osób na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok
Zadania:
  • naprawy oraz bieżące serwisowanie i konserwacja urządzeń do pracy na wysokości (podesty ruchome przejezdne)
Wymagania:
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu budowy i napraw urządzeń hydrauliki siłowej oraz elektrycznych urządzeń sterowania
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziane uprawnienia do pracy na wysokościach
  • sprawna obsługa komputera
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczeń zawodowych
  • wyposażenie w narzędzia pracy adekwatne do oferowanego stanowiska
  • umowę o pracę
  • pakiet medyczny
  • szkolenia specjalistyczne
  • możliwość podniesienia kwalifikacji o kurs języka obcego
  • pakiet socjalny
  • doskonałą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

mateco podesty ruchome sp. z o.o.
ul. Murarska 27,
43-100 Tychy,
fax: 032 32 32 000

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę mateco podesty ruchome sp. z o.o. z siedzibà w Tychach przy ul. Murarskiej 27 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z pot. zm.). Przyjmuj ́ do wiadomości, te przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania".

Poznaj stanowisko: Technik serwisu

Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Technik serwisu Praca Technik serwisu

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Mateco.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (736)
Wałbrzych (70)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (257)
Toruń (168)
Lubelskie:
Lublin (270)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (968)
Tarnów (95)
Nowy Sącz (86)
Mazowieckie:
Warszawa (2280)
Radom (176)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (245)
Nysa (93)