Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Technik Serwisu

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Warszawa - Piaseczno

11 dni temu

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. to jedno z czołowych europejskich Autoryzowanych Centrów Serwisowych telefonów komórkowych, tabletów oraz modemów internetowych takich marek jak SAMSUNG, HUAWEI, XIAOMI, ALCATEL, BLACKBERRY, CAT, JCB, COOLPAD, MEIZU. Zatrudniamy ponad 200 pracowników , naprawiając blisko 30 000 urządzeń miesięcznie.

Miejsce pracy: Warszawa - Piaseczno

Opis stanowiska:

  • Naprawa mobilnych urządzeń GSM, w szczególności smartfonów i tabletów.

 Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie średnie techniczne.
  • Preferowana znajomość podstaw elektroniki i elektrotechniki.
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Zdolności manualne i dokładność.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • W momencie rozpoczęcia pracy, pełne szkolenie wstępne mające na celu przygotowanie do samodzielnej pracy na stanowisku technika.
  • Gwarantowany poziom wynagrodzenia w pierwszym 3 miesięcznym okresie pracy, a następnie, po tym okresie, klarowny i motywujący system premiowy.
  • Doskonałe warunki pracy w nowocześnie wyposażonym Serwisie z wykorzystaniem najnowszej aparatury pomiarowej.
  • Pracę w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży, Spółce notowanej na New Connect.
  • Na dalszym etapie zatrudnienia po podjęciu pracy stałe profesjonalne szkolenia zawodowe.
  • Umowę o pracę.
  • Pakiet rekreacyjny – Benefit Systems.
  • Pakiet medyczny Grupy LUX MED.
  • Szkolenia językowe.
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.
  • Klarowny i motywujący system wynagradzania.
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole.
  • Łatwy dojazd komunikacją miejską lub, w przypadku dojazdy własnego, miejsc parkingowe.
INFORMACJE O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH ZNAJDZIESZ TUTAJ

Poznaj

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A z siedzibą w Piasecznie przy ulicy Puławskiej 40A, wiodące na polskim rynku Autoryzowane Centrum Serwisowe telefonów komórkowych oraz modemów internetowych Alcatel, Emporia, Huawei, Samsung, GIGASET, Swissvoice, KAZAM, CAT, Haier, MEIZU

Poznaj stanowisko: Technik serwisu
Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Praca Technik serwisu