Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technik Serwisu

SPIE Polska Sp. z o.o.

Warszawa

841 dni temu

SPIE Polska zajmuje pozycję lidera na polskim rynku facility management. Świadczymy zintegrowane usługi, obejmujące obsługę techniczną, infrastrukturalną, administracyjną obiektu oraz consulting FM. Przygotowujemy analizy i na bazie długoletniego doświadczenia budujemy nowe koncepcje. Nasi eksperci tworzą wiele nowych, innowacyjnych rozwiązań, koncentrując się na optymalizacji  i efektywności projektów.

Miejsce pracy: Warszawa

Celem stanowiska jest utrzymanie nieruchomości w stanie pełnej sprawności technicznej,

w tym m. in.:

  • konserwacja urządzeń i instalacji technicznych
  • usuwanie awarii i usterek
  • wykonywanie planowych inspekcji i przeglądów

Jeśli posiadasz:

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane specjalności: elektryczna,
    z zakresu automatyki lub mechaniki)
  • doświadczenie w obsłudze (przeglądy, konserwacje, naprawy) systemów budynkowych (energetycznych, sanitarnych, ppoż.)
  • uprawnienia SEP (G1 E do 1 kV)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • praktyczną znajomość obsługi pakietu MS Office (raportowanie)
  • cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność realizacji zadań pod presją czasu

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • interesujący zakres zadań
  • przyjazne środowisko pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia

Poznaj

SPIE jest wiodącym europejskim niezależnym dostawcą kompleksowych usług w dziedzinie elektrotechniki, informatyki, mechaniki i technologii oraz usług zintegrowanego zarządzania budynkiem - od planowania budynku, poprzez eksploatację nieruchomości po doradztwo energetyczne.

Poznaj stanowisko: Technik serwisu

Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Technik serwisu Praca Technik serwisu