Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technik Sterylizacji Medycznej

LUX MED Sp. z o.o.

Warszawa

9 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa

Praca w Centrach Stomatologicznych LUX MED na terenie Warszawy.

Zadania:

  • Przyjmowanie, mycie i dezynfekcja narzędzi oraz sprzętu medycznego;
  • Przeprowadzanie procesów sterylizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami;
  • Przegląd, rejestrowanie, znakowanie, kompletowanie narzędzi i innego sprzętu;
  • Prowadzenie dokumentacji wszystkich wykonanych czynności.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie kierunkowe - ukończona szkoła policealna w zakresie technik sterylizacji medycznej;
  • Preferowane roczne doświadczenie zawodowe;
  • Umiejętność obsługi autoklawów, sterylizatorów do końcówek stomatologicznych DAC;
  • Znajomość zasad sterylności i higieny;
  • Samodzielność oraz dobre umiejętności organizacyjne;
  • Komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność, wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • Pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży.
  • Zatrudnienie na pełen wymiar etatu na podstawie umowy o pracę;
  • Szeroki wachlarz dodatków pozapłacowych m.in. karta sportowa na preferencyjnych warunkach, opieka medyczna;
  • Możliwość uczestniczenia w całorocznym kursie języka angielskiego;
  • Komfortowe warunki – pracę w w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni Centrum Stomatologicznego LUX MED;
  • Wsparcie Kierownika oraz Koordynatora Zespołu Higienistek i Asystentek w codziennej pracy;
  • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia;
  • Niepowtarzalną atmosferę, pozytywne podejście oraz wzajemny szacunek - poznasz świetnych ludzi i staniesz się częścią zgranej załogi.

Administratorem danych osobowych jest LUX MED sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 21C. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że: w procesie rekrutacji LUX MED sp. z o.o. postępuje zgodnie z przepisami prawa określonymi art. 22.1, par. 1. w Kodeksie pracy i prosi wyłącznie o przekazywanie danych osobowych określonych w przepisach prawnych, czyli: 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) imiona rodziców; 3) datę urodzenia; 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); 5) wykształcenie; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych, a w szczególności do ich poprawiania oraz usunięcia.

Poznaj

Dlaczego warto?

Jesteśmy liderem prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce. Już od 26 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów, zapewniając im diagnostykę, opiekę ambulatoryjną, długoterminową oraz hospitalizację. Oferujemy także ubezpieczenia, usługi w ramach NFZ, Plany Opieki Medycznej dla Klientów Indywidualnych i pojedyncze świadczenia.

W trosce o naszych Pacjentów stale się rozwijamy, otwieramy kolejne Centra Medyczne oraz szpitale i wdrażamy liczne udogodnienia obsługowe m.in. internetowy Portal Pacjenta, dzięki któremu można np. sprawnie rezerwować wizyty, odbierać wyniki badań oraz korzystać z czatów ze specjalistami.

Poznaj stanowisko: Technik serwisu

Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Technik serwisu Praca Technik serwisu