Zobacz więcej ofert pracy

Technik sterylizacji medycznej

LUX MED Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
1148 dni temu

Miejsce pracy: Wrocław

Praca w Centrach Stomatologicznych LUX MED we Wrocławiu.

Oferujemy:
  • Pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży.
  • Szeroki wachlarz dodatków pozapłacowych m.in. karta sportowa na preferencyjnych warunkach, opieka medyczna;
  • Możliwość uczestniczenia w całorocznym kursie języka angielskiego;
  • Komfortowe warunki – pracę w w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni Centrum Stomatologicznego LUX MED;
  • Wsparcie Kierownika oraz Koordynatora Zespołu Higienistek i Asystentek w codziennej pracy;
  • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia;
  • Niepowtarzalną atmosferę, pozytywne podejście oraz wzajemny szacunek - poznasz świetnych ludzi i staniesz się częścią zgranej załogi.

Oczekiwania:
  • Wykształcenie kierunkowe - ukończona szkoła policealna w zakresie technik sterylizacji medycznej;
  • Preferowane roczne doświadczenie zawodowe;
  • Umiejętność obsługi autoklawów, sterylizatorów do końcówek stomatologicznych DAC;
  • Znajomość zasad sterylności i higieny;
  • Samodzielność oraz dobre umiejętności organizacyjne;
  • Komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność, wysoka kultura osobista

Zadania:
  • Przyjmowanie, mycie i dezynfekcja narzędzi oraz sprzętu medycznego;
  • Przeprowadzanie procesów sterylizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami;
  • Przegląd, rejestrowanie, znakowanie, kompletowanie narzędzi i innego sprzętu;
  • Prowadzenie dokumentacji wszystkich wykonanych czynności.

Benefity:
  • Opieka Medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Nauka języka angielskiego
  • Rozwój zawodowy
  • Praca w przyjaznej atmosferze
Benefity:

Poznaj

LUX MED

Jesteśmy największą prywatną grupą medyczną w Polsce, opiekujemy się 2 500 000 Pacjentów i zatrudniamy już ponad 17 500 specjalistów różnych dziedzin. Od niemal 30 lat stale się rozwijamy, otwierając kolejne centra medyczne, a także uruchamiamy nowe linie biznesowe. Pomagamy w dłuższym, zdrowszym i szczęśliwszym życiu oraz czynimy świat lepszym. Troszczymy się o naszych Pacjentów, zapewniając im kompleksową opiekę medyczną oraz dbając o profilaktykę i ekologię. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Bupa, która od ponad 70 lat świadczy usługi medyczne i ubezpieczeniowe na całym świecie. Dołączając do nas zyskujesz możliwość rozwoju w największej i najszybciej rozwijającej się firmie ochrony zdrowia w Polsce.