Zobacz więcej ofert pracy

Technik Usług DDD

TN POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Warszawa, Warszawa, Marki
praca stacjonarna
1284 dni temu

Ogłoszenie numer: 3809334, z dnia 2020-11-02

  • Zajmujemy się od ponad 80 lat dezynsekcją i deratyzacją;
  • Działamy w ponad 60 krajach oraz na terenie całej Polski;
  • Posiadamy własne centrum badań i rozwoju w USA w Orlando (FL);
  • Mamy bezpieczne metody zwalczania szkodników.

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa, Marki

Opis stanowiska

Jesteś osobą zorganizowaną i dokładną? Jeżeli tak....to praca dla Ciebie. Poszukujemy Technika usług dezynsekcji i deratyzacji współpracującego z dotychczasowymi klientami, świadcząc usługi w zakresie prewencji i kontroli obecności szkodników.

Zadania:

  • wykonywanie usług deratyzacji i dezynsekcji
  • sporządzanie dokumentacji z realizacji usług
  • praca w godzinach 8-16, od poniedziałku do piątku

Wymagania

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie NIE jest wymagane
  • orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych (można wyrobić)
  • uczciwość i terminowość

Oferujemy

  • wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
  • przeszkolenie do pracy
  • dodatkowe bonusy
  • możliwość nauki języka angielskiego
  • samochód służbowy do celów służbowych

Wynagrodzenie

Od 3000 do 4000 PLN