Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technik Utrzymania Ruchu - Elektryk

VIVE Textile Recycling

Kielce

59 dni temu

Ogłoszenie numer: 1998048, z dnia 2018-06-19

I TY  możesz dołączyć do lidera- zespołu VIVE

W związku z dynamicznym rozwojem VIVE Textile Recycling, jedna z największych firm w regionie świętokrzyskim, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Kielce

Nr Ref.: 30/VTR/2018

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do Działu Utrzymania Ruchu.

Zakres obowiązków:

  • dokonywanie skutecznych napraw urządzeń i maszyn produkcyjnych;
  • realizacja przeglądów okresowych zgodnie z harmonogramem przeglądów;
  • nadzór nad dokumentacją tech

Wymagania

  • wykształcenie techniczne elektryczne lub elektro-mechaniczne;
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • gotowość do pracy  w systemie 3 – zmianowym;
  • mile widziane uprawnienia SEP;
  • mile widziana znajomość napędów hydraulicznych i pneumatycznych.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w kreatywnym zespole, przyjazną atmosferę pracy

Oferujemy interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Specjalista ds. Utrzymania Ruchu Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu