Technik Utrzymania Ruchu (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne

Nowa Sól

35 dni temu

Firma AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Nowa Sól

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Utrzymanie ciągłości pracy linii produkcyjnych
  • Usuwanie pojawiających się usterek i awarii
  • Dbanie o należyty stan infrastruktury budynku
  • Utrzymanie czystości na obszarach technicznych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie Zawodowe/ Średnie – mile widziane kierunki techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia energetyczne potwierdzone egzaminem SEP E1 gr 1
  • Znajomość budowy maszyn
  • Mile widziana wiedza z zakresu elektryki
  • Dokładność, sumienność, rzetelność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność: praca w systemie 3 zmianowym

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:

jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y udziałem wyłącznie w tej rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celu przeprowadzenia rekrutacji, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych a także prawo ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl

jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y w bieżącej oraz przyszłych rekrutacjach:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celach związanych z realizacją bieżącego oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu