Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technik Utrzymania Ruchu - (Mechanik / Elektryk) M/F

Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o.

Szczecin

400 dni temu

Career Opportunities
at Amazon

Technik Utrzymania Ruchu
(Mechanik / Elektryk) M/F
Szczecin
Miejsce pracy: Szczecin
nr. ref.: 470856

W firmie Amazon uważamy, że każdy dzień jest dniem pierwszym.

Dniem, w którym należy zrobić pierwszy krok i spodziewać się nowych wyzwań. Dziś przyszedł czas na taki dzień dla Ciebie. Możesz stać się częścią czegoś naprawdę wielkiego i zrealizować swoje pomysły. Możesz dołączyć do firmy, która zmienia się każdego dnia. Za marką Amazon stoi energia i pasja. Pracujemy nad tym, aby stać się najbardziej zorientowaną na klienta firmą. W tym celu potrzebujemy ludzi wyjątkowo utalentowanych, inteligentnych i zmotywowanych. Amazon jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek. Każdego roku wysyłamy do naszych lojalnych klientów miliony produktów.

Nasza misja jest prosta: chcemy, aby Amazon był miejscem, w którym klienci mogą wszystko znaleźć, odkryć i kupić online. Niezależnie od tego, czego sobie życzą, znajdziemy sposób, aby im to dostarczyć. Z Twoim udziałem Amazon może jeszcze lepiej pomagać ludziom w odkrywaniu nowej rzeczywistości. To Twoja szansa. Możesz tworzyć historię.

Do centrów logistycznych w Szczecinie (Kołbaskowo) poszukujemy kandydata na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu - Mechanik/Elektryk (Service Technician) (m/f).

Technik Utrzymania Ruchu będzie odpowiedzialny za bezpieczne i sprawne funkcjonowanie parku maszynowego.

Zakres obowiązków:
  • Bieżące naprawy i modernizacje parku maszynowego
  • Wykonywanie procedur konserwacyjnych zgodnie z planem prewencji
  • Rejestrowanie danych o przestojach
  • Magazynowanie i monitorowanie stanu zapasów działu, w tym części zamiennych
  • Optymalizacja pracy parku maszynowego
  • Działania innowacyjne usprawniające pracę działu
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Znajomości przepisów BHP i ich przestrzegania
1. Podstawowe kwalifikacje:
  • Znajomość instalacji elektrycznych i elektronicznych
  • Znajomość instalacji sprężonego powietrza i pneumatyki przemysłowej
  • Doświadczenie w pracy z automatycznymi przenośnikami taśmowymi, drukarakami przemysłowymi, owijarakami
  • Podstawowe prace z zakresu obróbki materiałów
  • Podstawowe prace mechaniczne
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość programów Word i Excel oraz systemu operacyjnego Windows
2. Preferowane kwalifikacje:
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Samodzielność, rzetelność i umiejętność pracy w zespole
  • Elastyczność i dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Uprawnienia SEP "E"
  • Mile widziane: Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi i podnośnikami
  • Mile widziane: Wiedza z zakresu pierwszej pomocy i PPOŻ
Składając CV i aplikację, upoważniasz firmę Amazon do przesyłania i przechowywania Twoich danych w globalnej bazie danych rekrutacji grupy Amazon oraz do ich udostępniania w celu oceny Twoich kwalifikacji pod kątem tej lub innej oferty pracy.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Utrzymania Ruchu

Inżynier ds. utrzymania ruchu jest osobą zatrudnioną w sektorze logistyki lub dystrybucji i odpowiedzialną za zapewnienie ciągłości prowadzonej działalności. Inżynier ds. utrzymania ruchu koordynuje i nadzoruje bieżącą konserwację wykorzystywanych pojazdów, maszyn, urządzeń, organizuje okresowe przeglądy techniczne i zleca ewentualne naprawy. Do obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku należy także zbieranie i ...
Inżynier ds. Utrzymania Ruchu Praca Inżynier ds. Utrzymania Ruchu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (575)
Wałbrzych (38)
Legnica (52)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (148)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (782)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1666)
Radom (59)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)