Technik Utrzymania Ruchu

Horyzont Doradztwo Personalne

Bytom

57 dni temu

Pracodawcą kandydata będzie polska firma z branży spożywczej. W związku z otwarciem nowej inwestycji poszukujemy pracowników na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu (Bytom).

Miejsce pracy: Bytom
Nr ref.: 16/2020/TU
Główne zadania:
  • lokalizacja i usuwanie usterek występujących w maszynach i urządzeniach produkcyjnych,
  • przeprowadzenie konserwacji maszyn i urządzeń,
  • kontrolowanie poprawności w funkcjonowaniu maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • zgłaszanie przełożonemu zapotrzebowania na zakup części do maszyn i urządzeń, środków eksploatacyjnych.
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe techniczne – kierunkowe (mechanika, elektryka, elektromechanika, mechatronika i pokrewne),
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych,
  • doświadczenie zawodowe, jako pracownik utrzymania ruchu,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zdolności analityczne,
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
  • mile widziane uprawnienia SEP G1 do G3.
Firma oferuje:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w nowym, nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
  • dobrą atmosferę pracy w kulturze wzajemnego szacunku,
  • niezbędne narzędzia pracy.
Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci.

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu