Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technik warsztatowy

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław

9 dni temu

Wrocław

Interesuje Cię rozwój w motoryzacji? Chcesz poznać zastosowanie silnika elektrycznego w pojeździe? Jesteś gotowy na dużo wiedzy teoretycznej i możliwość wypróbowania jej w praktyce? Już teraz możesz: poszerzaj swoją wiedzę i doświadczenie w międzynarodowej firmie - lider w branży rozwiązań magazynowych czeka na Ciebie.

oferujemy

  • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, dodatkowe ubezpieczenia grupowe, dofinansowanie do korzystania z obiektów rekreacyjno-sportowych)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stabilna podstawa + premia miesięczna)
  • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę
  • Szkolenia wprowadzające i dodatkowe
  • Stała umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Praca z produktem należącym do ścisłej czołówki w swojej branży
  • Przyjazna atmosfera pracy

zadania

  • Naprawy układów mechanicznych, elektronicznych, elektrycznych i hydraulicznych
  • Okresowe przeglądy pojazdów.
oczekujemy
  • Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z naprawą maszyn lub pojazdów
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Wiedza z zakresu elektryki, elektroniki przemysłowej oraz mechaniki
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość budowy i zasad działania silników spalinowych, elektrycznych prądu stałego i zmiennego oraz układów sterujących
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.

Poznaj stanowisko: Pracownik Serwisu Samochodowego

Pracownik Serwisu Samochodowego to osoba, która wykonuje prace asystenckie w serwisie samochodowym. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: obsługa klientów serwisu samochodowego, tj. telefon i biuro, przyjmuje i wydaje samochody, informuje klienta o stanie naprawy, rozlicza, a także obsługuje import części zamiennych, wspiera obsługę importu części zamiennych, nadzoruje i kontroluje jakość i ...
Pracownik Serwisu Samochodowego Praca Pracownik Serwisu Samochodowego

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (758)
Wałbrzych (46)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (227)
Toruń (120)
Lubelskie:
Lublin (242)
Chełm (24)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (940)
Tarnów (54)
Nowy Sącz (63)
Mazowieckie:
Warszawa (2319)
Radom (168)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (228)
Nysa (91)