Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz zmianowy

    Kronospan Mielec Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 11 000 zł brutto/mies.
    6 dni
    Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.: Nadzór nad poszczególnymi etapami procesu produkcji płyt wiórowych Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów Bieżąca kontrola wydajności produkcji Organizacja pracy podległych pracowników na zmianie Monitorowanie i...
Zobacz więcej ofert pracy

Technolog drewna

Grupa Armatura SA
Kraków
praca stacjonarna
2660 dni temu

Grupa Armatura jest wiodącym producentem w branży sanitarnej i grzewczej w Polsce. Spółki tworzące Grupę Armatura specjalizują się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych, aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania, szerokiej gamy zaworów oraz ceramiki sanitarnej. Aktualnie do naszego biura w Krakowie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania na stanowisku:
  • Wdrażanie nowych produktów do produkcji

  • Sporządzanie dokumentacji 2D/3D produktów

  • Aktualizacja dokumentacji technologicznej

  • Sporządzanie instrukcji montażu produktów

  • Opracowywanie wycen produktów, kalkulacji kosztowych

  • Określenia czasów produkcyjnych

  • Przeprowadzanie testów nowych surowców

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych

  • Odpowiedzialność za wprowadzone rozwiązania, dobór maszyn, materiałów

  • Aktywne uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych

  • Inicjowanie procesów usprawniających

  • Współpraca z działami: planowania/produkcji/zaopatrzenia/magazynów

Oczekujemy:
  • Wykształcenie techniczne,

  • Mile widziana znajomość technologii drewna,

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku, w firmie produkcyjnej

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość programu SOLID WORKS

  • Zaangażowanie i wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
  • Udział w ciekawych projektach realizowanych na potrzeby firmy.

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. MultiSport, pakiety medyczne)

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o dopisanie nast. klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)”