Technolog - Inżynier Aplikacyjny

TBS Consulting

Poznań

7 dni temu

Dla naszego Klienta, globalnego dostawcy zaawansowanych obrabiarek CNC do metalu, poszukujemy osoby na stanowisko Technologa – Inżyniera  Aplikacyjnego.

Miejsce pracy: Poznań

Miejsce pracy: Poznań + wyjazdy służbowe do Klientów.

Zakres obowiązków:
  • praca w oddziale firmy w Poznaniu + wyjazdy służbowe do Klientów.
  • bezpośrednia współpraca w zakresie technologii i wdrożeń z obecnymi i nowymi klientami,
  • wsparcie w zakresie technologii dla Inżyniera Sprzedaży,
  • kontrola i dopracowywanie ofert i projektów umów, przygotowywanych przez dział handlowy, konsultacje z fabrykami w zakresie technologii obróbki,
  • przeprowadzanie szkoleń dla klientów w Poznaniu,
  • udział w organizacji seminariów i targów.
Oferujemy:
  • stabilną pracę w koncernie, będącym światowym liderem w produkcji obrabiarek CNC,
  • dobre i stabilne wynagrodzenie,
  • pokrycie na koszt pracodawcy wszystkich uzasadnionych potrzeb w zakresie sprzętu i oprogramowania, niezbędnego do pracy, w tym samochód służbowy do wyłącznego użytku,
  • dobrą atmosferę w profesjonalnym zespole - w skali całego koncernu,
  • możliwości szkoleń i doskonalenia zawodowego, w tym w postaci regularnych wizyt w fabrykach na całym świecie (po zniesieniu ograniczeń w podróżach zagranicznych).
Wymagamy:
  • znajomości obsługi i programowania maszyn CNC do obróbki metali,
  • znajomości oprogramowania CAD/CAM,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (optymalnie na stanowisku Technologa w firmie zajmującej się obróbką CNC detali metalowych),
  • dobrej znajomości języka angielskiego i ciągłego
  • doskonalenia wiedzy technicznej i umiejętności, zgodnie z zakresem obowiązków,
  • wysokiego zaangażowania w pracę i identyfikacji z firmą,
  • gotowości do podróży służbowych w Polsce.

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Poznaj

Poznaj stanowisko: Technolog
Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Praca Technolog