Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technolog - Konstruktor

Morad Sp. z o.o.

Kartuzy

75 dni temu

Ogłoszenie numer: 2011503, z dnia 2018-07-12

Firma Morad specjalizuje się w produkcji i dystrybucji systemów aluminiowych i szklanych. Morad to nowoczesne przedsiębiorstwo, dla którego priorytetami są proces nieustannego doskonalenia, odpowiedni dobór asortymentu oraz optymalne zarządzanie siecią logistyczną w kraju i za granicą. Jesteśmy rzetelni i skrupulatni w produkcji zarówno pojedynczych profili, jak i całych systemów, np. fasad aluminiowych. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Kartuzy

Opis stanowiska

  • opracowywanie konstrukcji pod potrzeby klienta
  • opracowywanie ofert handlowych
  • sporządzanie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • znajomość programów AutoCad
  • znajomość zagadnień technicznych
  • znajomość zasad tworzenia i czytania dokumentacji technicznej, rysunku technicznego
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego, korzystanie ze szkoleń

Poznaj

Firma MORAD jest liderem na rynku dystrybucji systemów aluminiowych i szklanych dla branży budowlanej w Polsce.

Poznaj stanowisko: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Konstruktor Praca Konstruktor

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (717)
Wałbrzych (50)
Legnica (86)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (175)
Toruń (112)
Lubelskie:
Lublin (167)
Chełm (30)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (922)
Tarnów (50)
Nowy Sącz (48)
Mazowieckie:
Warszawa (2066)
Radom (86)
Płock (57)
Opolskie:
Opole (189)
Nysa (55)