Technolog - Konstruktor

LAC-MET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K.

Szczytno

23 dni temu

Ogłoszenie numer: 3173369, z dnia 2020-03-06

Firma LAC-MET zajmująca się produkcją konstrukcji metalowych placów zabaw, mebli szkolnych, urządzeń fitness i innych usług w zakresie obróbki metali poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Szczytno

Opis stanowiska

  • opracowywanie dokumentacji technologiczno-konstrukcyjnej na potrzeby działu produkcji placów zabaw. Przykładowe urządzenia znajdują się na stronie: https://novumedukacja.pl/

Wymagania

  • znajomość programów CAD,
  • mile widziane doświadczenie w konstruowaniu placów zabaw oraz znajomość normy EN1176,
  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne

Oferujemy

  • umowę o pracę w systemie jednozmianowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Technolog
Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Praca Technolog