Technolog - Konstruktor

MEBLOMASTER

Węgrów

31 dni temu

Ogłoszenie numer: 3563588, z dnia 2020-08-24

Meblomaster firma działająca na terenie kraju od 1993 roku, w związku z prężnym rozwojem zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Węgrów

Opis stanowiska

  • Opracowywanie procesu technologicznego dla poszczególnych wyrobów z uwzględnieniem zakładowych norm pracy
  • Przygotowywanie dokumentacji technologicznej (optymalizacje rozkroju płyt, marszruty technologiczne)
  • Opracowanie dokumentacji produkcyjnej
  • Optymalizacja procesów technologicznych
  • Analiza wykorzystania stanowisk produkcyjnych
  • Kontrola i doskonalenie procesów technologicznych

Wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie, techniczne
  • Biegła znajomość obsługi komputera
  • Dobra znajomość programów AUTOCAD, AUTODESK INVENTOR
  • Dobra znajomość środowiska MS OFFICE (EXCEL, OUTLOOK, WORD)
  • Zdolności analityczne i organizacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, dokładność i odpowiedzialność

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży meblowej
  • Oferowane stanowisko daje możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Poznaj

MEBLOMASTER

Firma Meblomaster® specjalizuje się w produkcji mebli od 1993 roku. W naszej ofercie znajdują się meble biurowe, łazienkowe, systemowe, pokojowe, przedpokojowe, kuchenne, zestawy pokojowe, stoliki i biurka komputerowe, stoliki RTV, komody, półki, regały, ławy oraz wiele innych w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Wysoka jakość materiałów i półfabrykatów, w które firma zaopatruje się w większości u polskich producentów sprawiają, że elegancja oraz wygoda wszystkich wyrobów zyskuje uznanie wielu Nabywców. Dzięki zaufaniu naszych Klientów jesteśmy widoczni na rynku polskim, jak również zagranicznym. Nasze wyroby projektowane są zgodnie z aktualnymi trendami rynkowymi i dlatego cieszą się uznaniem wśród najbardziej wymagających Klientów. Tworzymy meble trwałe i funkcjonalne, a szeroki asortyment produktów pozwoli Państwu stworzyć wnętrza piękne i komfortowe. Konkurencyjne ceny, bardzo dobra jakość produktów i różnorodność oferty sprawi, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Poznaj stanowisko: Technolog
Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Praca Technolog