Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Technolog Procesu

Experum HR

Świebodzice

62 dni temu

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 25 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

 

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technolog Procesu
Miejsce pracy: Świebodzice
Nr ref.: 8787/TP

 

Wymagania:
 • wykształcenie wyższe techniczne (odlewnictwo, przetwórstwo tworzyw sztucznych, projektowanie procesu produkcji),
 • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive,
 • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie B1,
 • znajomość rysunku technicznego,
 • znajomość budowy maszyn z napędem hydraulicznym,
 • wiedza z zakresu odlewnictwa ciśnieniowego i /lub procesów przetwarzania tworzyw sztucznych metodą wtrysku, wytłaczania oraz procesów produkcji w tej technologii,
 • znajomość normy ISO 9001 oraz systemów jakości ISO IATF 16949:2016,
 • znajomość programu AutoCad, systemów ERP,
 • umiejętności analityczne, komunikatywność,
 • kreatywność i zaangażowanie.
Obowiązki:
 • udział we wdrażaniu nowych projektów,
 • doskonalenie procesów produkcji,
 • tworzenie opisów procesów produkcyjnych w oparciu o normę ISO IATF 16949:2016,
 • optymalizacja i redukcja kosztów,
 • monitorowanie wskaźników procesowych,
 • prowadzenie szkoleń dla operatorów w zakresie: zmian w procesie produkcji, stosowania i obsługi nowych urządzeń, narzędzi, przyrządów kontrolno-pomiarowych, nowych instrukcji,
 • współpraca z firmami zewnętrznymi/uczelniami.
Nasz Klient oferuje:
 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 • pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne, karnety sportowe, szkolenia językowe),
 • możliwość pracy i rozwoju w międzynarodowej firmie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Janusza Dziewita prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Experum HR JANUSZ DZIEWIT, ul. Karola Szajnochy 11, 50-076 Wrocław zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.

Obowiązek informacyjny: Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Janusz Dziewit prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Experum HR JANUSZ DZIEWIT, ul. Karola Szajnochy 11, 50-076 Wrocław.

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez administratora w celach rekrutacyjnych, na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu Pracy (w przypadku zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i dostarczenia danych wyłącznie objętych tym przepisem, tj.: imię, nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania, adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego wykształcenia) lub na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody - zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.

Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania obecnego procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji. W przypadku zakończenia procesu rekrutacyjnego, gdy nie była wyrażana dodatkowa zgoda na przyszłe procesy rekrutacyjne, Pani/Pana dane osobowe będą archiwizowane w celach dowodowych, przez okres właściwy dla upływu przedawnienia roszczeń, który wynosi maksymalnie 10 lat.

Informujemy ponadto, że ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do dotyczących Pana/Pani osoby danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie, wysyłając informację na adres e-mail [wroclaw@experumhr.pl]. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje ponadto Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkować będzie pominięciem Pana/Pani kandydatury w procedurze rekrutacyjnej. Informujemy, że decyzje dotyczące procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Poznaj stanowisko: Technolog 
Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Praca Technolog