Technolog - Programista

Zaklad Mechaniczny BUMAR-MIKULCZYCE S.A.

Zabrze

15 dni temu

Ogłoszenie numer: 2675866, z dnia 2019-10-03

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Opis stanowiska

  • Analizowanie i opracowywanie technologii na potrzeby zapytań ofertowych z uwzględnieniem norm czasu, doboru oprzyrządowania handlowego, specjalnego i narzędzi;
  • Tworzenie programów na CNC tokarki i centra obróbcze;
  • Opracowywanie i wdrażanie procesów technologicznych i programów obróbczych na CNC oraz dokumentacji technologicznej;
  • Analiza ekonomiczności produkcji oraz inicjowanie zmian konstrukcyjnych polepszających technologiczność konstrukcji, zmniejszenie pracochłonności i zużycia materiałów oraz obniżenie kosztów wytwarzania;
  • Stała aktualizacja i unowocześnianie procesów technologicznych

Wymagania

Od Kandydata oczekujemy:

  • Minimum średniego wykształcenia technicznego;
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomości procesów obróbki skrawaniem;
  • Znajomości rysunku technicznego;
  • Umiejętność pisania programów na CNC tokarki i centra obróbcze;
  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywności;
  • Konsekwencji w realizacji postawionych zadań;
  • Silnego nastawienia na osiąganie celów oraz odpowiedzialności za powierzone obowiązki
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka obcego

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia
Poznaj stanowisko: Technolog
Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Praca Technolog