Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz zmianowy

    Kronospan Mielec Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 11 000 zł brutto/mies.
    2 dni
    Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.: Nadzór nad poszczególnymi etapami procesu produkcji płyt wiórowych Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów Bieżąca kontrola wydajności produkcji Organizacja pracy podległych pracowników na zmianie Monitorowanie i...
Zobacz więcej ofert pracy

Technolog - Projektant mebli

Zajc Kuchnie Sp.J.
Poznań
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
954 dni temu

Ogłoszenie numer: 5593830, z dnia 2021-09-28

Produkcja wysokiej jakości mebli

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej mebli,
  • Tworzenie list akcesoriów,
  • Dokonywanie inwentaryzacji pomieszczeń.

Wymagania

  • Znajomość branży,
  • Doświadczenie,
  • Znajomość obsługi programu Cad,
  • Odpowiedzialność,
  • Sumienność,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Praca w wysoko wykwalifikowanym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.