Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technolog Tłocznictwa - branża automotive

Horyzont Doradztwo Personalne

Bielsko Biała

106 dni temu

Naszym Klientem jest firma produkująca wysokiej klasy komponenty dla wiodących marek w branży motoryzacyjnej.

Miejsce pracy: Bielsko Biała
Nr Ref.: 3667/2018/PR

Zadania:
  • opracowywanie oraz nadzór nad dokumentacja technologiczną podległych procesów,
  • koordynowanie i wdrażanie projektów dotyczących rozwoju i modernizacji procesu produkcyjnego,
  • poszukiwanie i współpraca z dostawcami części, przyrządów, maszyn oraz zamawianie niezbędnych materiałów,
  • analizowanie danych jakościowych oraz określanie działań prewencyjno/korygujących,
  • tworzenie oraz wprowadzanie standardów pracy w danym obszarze,
  • uczestnictwo w audytach wewnętrznych,
  • kontakt z Technologią Centralną,
  • proponowanie i wdrażanie ulepszeń oraz modyfikacji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek: mechanika i budowa maszyn, obróbka plastyczna,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej,
  • znajomość procesów tłoczenia, budowy pras mechanicznych oraz narzędzi do tłoczenia,
  • znajomość FMEA, SPC, ISO TS/IATF 16949, 5S, rysunku technicznego,
  • znajomość MS Office, AutoCAD, SAP,
  • biegła znajomość j. angielskiego,
  • mobilność.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość awansu,
  • szkolenia - także językowe,
  • udział w nowych projektach firmy.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj stanowisko: Technolog

Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Technolog Praca Technolog

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (708)
Wałbrzych (42)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (160)
Toruń (79)
Lubelskie:
Lublin (113)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (903)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1852)
Radom (60)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (19)