Technolog w Dziale Badań i Rozwoju

Krystyna Janda sp. z o.o.

Warszawa

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 3380404, z dnia 2020-05-20

Krystyna Janda sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą kosmetyczną o ugruntowanej i silnej pozycji rynkowej, posiadającą w swoim portfolio dwie marki pielęgnacyjne JANDA oraz I'm NATURIKKE. Jesteśmy średniej wielkości nowoczesną i rodzinną firmą, tworzoną przez doświadczony i zgrany zespół profesjonalistów.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Do swojego dobrze skomunikowanego biura w Warszawie, w którym znajduje się laboratorium badawcze spółki poszukujemy doświadczonego specjalisty w zakresie recepturowania oraz technologii wytwarzania produktów kosmetycznych.

Osoba zatrudniona na stanowisku Technologa w Dziale Badań i Rozwoju będzie odpowiedzialna za:

  • tworzenie nowych receptur kosmetycznych,
  • rozwijanie prac badawczych nad nowymi światowymi trendami w przemyśle kosmetycznym.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy wieloletniego doświadczenia w recepturowaniu produktów kosmetycznych.

Oferujemy

  • stabilną pracę,
  • bardzo przyjazne otoczenie,
  • możliwość tworzenia nowoczesnych produktów bez kompromisów.

Siłą spółki są ludzie, którzy w niej pracują. Dlatego staramy się robić wszystko, aby tworzyć niezwykłą atmosferę pracy oraz inwestować w rozwój i wiedzę.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Technolog
Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Praca Technolog