Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz zmianowy

    Kronospan Mielec Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 11 000 zł brutto/mies.
    6 dni
    Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.: Nadzór nad poszczególnymi etapami procesu produkcji płyt wiórowych Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów Bieżąca kontrola wydajności produkcji Organizacja pracy podległych pracowników na zmianie Monitorowanie i...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Jasło Technolog Drewna Jasło
Technolog w Fabryce Mebli Biurowych

Nowy Styl
Jasło
specjalista mid / senior / ekspert
praca stacjonarna
497 dni temu
Miejsce pracy: Jasło
Numer referencyjny: TECH/FMB/12/22
Nowy Styl Sp. z o.o. czołowy europejski producent mebli, poszukuje kandydatów i kandydatek na nowo tworzone stanowisko pracy w ramach Projektu „Utworzenie Centrum Badawczo-Rozwojowego przez Nowy Styl Sp. z o.o.”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020.
Twój zakres obowiązków:
  • kontrola i nadzór nad procesami technologicznymi wytwarzania mebli biurowych
  • udział w projektowaniu procesów technologiczno – produkcyjnych, w tym normowanie procesów, ustalanie norm czasowych i materiałowych, testowanie oraz dobór surowców, półfabrykatów i innych materiałów, a także przeprowadzanie prób technologicznych
  • opracowywanie danych technologicznych i zarządzanie modelem danych automatycznej Fabryki Mebli
  • udział w uruchamianiu nowych wyrobów meblowych
  • obsługa narzędzi CAD/CAM
Nasze wymagania:
  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek technologia drewna
  • znasz j. angielski lub j. niemiecki i potrafisz się w nim swobodnie komunikować
  • potrafisz obsługiwać programy pakiety MS Office, zwłaszcza MS Excel
  • lubisz i potrafisz pracować w zespole
  • wykazujesz inicjatywę w podejmowaniu nowych działań
Mile widziane:
  • posiadasz 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość systemu klasy ERP, preferowany system IFS
  • możesz pochwalić się znajomością wyrobów meblowych i technologii wytwarzania mebli
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pracę w nowoczesnej i zautomatyzowanej Fabryce Mebli Biurowych
  • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
  • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
  • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
Benefity:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową

www.NowyStyl.com

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w formularzu aplikacyjnym.

Poznaj

Nowy Styl

Od 30 lat pomagamy firmom na całym świecie urządzać przestrzeń biurową. Najpierw określamy ich potrzeby, a następnie dobieramy i dostarczamy rozwiązania oraz produkty, które uczynią ich prace zdrowszą, wydajniejszą i bardziej komfortową. Ponadto wyposażamy miejsca użyteczności publicznej takie jak miejsca opieki zdrowotnej, kilkudziesięciotysięczne stadiony, czy sale koncertowe. Pasja do tworzenia nowych produktów i aranżacji miejsc oraz satysfakcja z dobrze wykonanego projektu napędza nas do dynamicznego rozwoju.