Technolog żywności

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kunów

4 dni temu

Kunów

Dla jednego z naszych klientów, firmy produkcyjnej z sektora spożywczego poszukujemy osoby na stanowisko technologa żywności. Jeżeli zdobyłeś już pierwsze doświadczenie w tym kierunku, i chcesz dalej rozwijać swoją karierę zawodową, aplikuj!

oferujemy
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dużą autonomię pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet benefitów (szkolenia, bony, kursy językowe)
zadania
  • opracowywanie technologii
  • przeprowadzanie prób technologicznych
  • koordynowanie prac związanych z rozwojem i wdrażaniem nowych wyrobów
  • samodzielne generowanie pomysłów na nowe produkty
  • przygotowywanie procesów i parametrów technologicznych dla nowo- powstałych oraz istniejących produktów
  • przygotowywanie dokumentacji technologicznych
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów i testów technologicznych
oczekujemy
  • wykształcenia wyższego w zakresie technologii żywności, biotechnologii, towaroznawstwa lub kierunków pokrewnych
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w przemyśle spożywczym
  • znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • znajomości pakietu MS Office
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.

Poznaj stanowisko: Technolog żywności
Osoba zatrudniona na stanowisku technologa żywności nadzoruje proces produkcji żywności i dba o jej wysoką jakość. Zajmuje się również opracowywaniem nowych produktów i ich receptur. Do jego obowiązków należy kontrola jakości surowca oraz wdrażanie nowych technologii, jak również opracowywanie potrzebnej dokumentacji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku ...
Praca Technolog żywności