Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz zmianowy

    Kronospan Mielec Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 11 000 zł brutto/mies.
    5 dni
    Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.: Nadzór nad poszczególnymi etapami procesu produkcji płyt wiórowych Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów Bieżąca kontrola wydajności produkcji Organizacja pracy podległych pracowników na zmianie Monitorowanie i...
Zobacz więcej ofert pracy

Technolog

DEFTRANS Sp. z o.o.
Odolanów
praca stacjonarna
2497 dni temu

Ogłoszenie numer: 1691705, z dnia 2017-07-03

Deftrans to polski producent wysokiej jakości mebli łazienkowych i kuchennych. Fabryka powstała ponad 20 lat temu nieopodal znanych w Polsce obszarów „Natura 2000” oraz Parku Krajobrazowego Dolina Baryczy. Obecnie zespół Deftrans tworzy ponad 500 specjalistów oraz wykwalifikowanych pracowników zarządzanych według najlepszych europejskich standardów. Produkujemy 100 tysięcy sztuk mebli w skali miesiąca dla odbiorców z ponad 30 krajów świata.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Osoby na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: Odolanów

Opis stanowiska

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej wyrobów z wykorzystaniem programów CAD;
  • tworzenie dokumentacji technologicznej w systemie ERP;
  • wdrażanie zmian technologicznych i konstrukcyjnych zgodnie z wewnętrznymi wymaganiami;
  • nadzór nad procesem powstawania nowych wyrobów;
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami w celu bezproblemowego przebiegu procesu produkcyjnego i wysyłkowego;
  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych związanych z technologią produkcji;
  • uczestnictwo w szkoleniach i targach branżowych;
  • dbanie o prawidłowe warunki bezpieczeństwa higieny i pracy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – techniczne, preferowany kierunek: Technologia drewna;
  • znajomość materiałów stosowanych w przemyśle meblarskim;
  • znajomość rysunku technicznego oraz zasad tworzenia dokumentacji technicznej;
  • obsługa programu typu Solid Works, AutoCad;
  • doświadczenie z systemem ERP- będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  • bardzo ciekawa praca w nowoczesnym środowisku przemysłowym, wykorzystującym najnowsze technologie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych;
  • ambitna, rozwijająca i odpowiedzialna praca, gwarantująca podnoszenie kompetencji oraz rozwój zawodowy;
  • gwarantowany cykl szkoleń;
  • praca w kreatywnym zespole, który tworzy różnorodne produkty na międzynarodowe rynki.