Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technolog

DOBRA FORMA Sp. z o.o.

Namysłów / praca zdalna

109 dni temu

Dobra Forma to firma z 17-letnią tradycją będąca wiodącym producentem najwyższej jakości rozwiązań meblowych dla wnętrz biurowych w Polsce.

W chwili obecnej firma Dobra Forma poszukuje Specjalistów na stanowisko:

Technolog
Miejsce pracy: Namysłów / praca zdalna
ZAKRES ZADAŃ:
  • tworzenie dokumentacji technicznej przygotowanej pod procesy produkcyjne,
  • współpraca z klientami oraz kontrahentami,
  • obsługa technologiczna procesów związanych z produkcją mebli,
  • poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych,
  • nadzór nad wykonywaniem prototypów mebli,
  • praca nad projektami rozwojowymi w zakresie tworzenia nowych linii produktowych.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie techniczne (preferowane: technologia drewna),
  • znajomość obsługi programów Solid Works lub TopSolid lub AutoCad
  • umiejętność stosowania narzędzi do projektowania/modelowania 2D i 3D,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wiedza z obszaru branży meblarskiej (materiały, konstrukcje, systemy),
  • umiejętność tworzenia rysunków warsztatowych według wytycznych z wizualizacji obiektu,
  • mile widzialna dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia,
  • wysoka kultura osobista.
OFERUJEMY:
  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie z branży meblarskiej,
  • pracę w profesjonalnym zespole, złożonym z najlepszych specjalistów w swoich obszarach,
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansu wewnętrznego,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji - udział w szkoleniach specjalistycznych.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883”. Prosimy o zawarcie nazwy stanowiska w tytule maila. Dodatkowo informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Technolog

Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Technolog Praca Technolog

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (663)
Wałbrzych (46)
Legnica (56)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (153)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (774)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1730)
Radom (71)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (23)