Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technolog

Horyzont Doradztwo Personalne

Bielsko-Biała

175 dni temu

Naszym klientem jest międzynarodowa firma motoryzacyjna z siedzibą w Bielsku-Białej. Poszukiwana osoba dołączy do zespołu technologów i będzie brała udział w uruchomieniach nowych linii produkcyjnych i nadzorowała linie funkcjonujące w zakładzie.

Technolog
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr Ref.: 3698/2018/PR

Zadania:
  • wykorzystanie specjalistycznej wiedzy technicznej w procesach produkcyjnych,
  • nadzorowanie technologii na produkcji w toku, udział w doskonaleniu i rozwoju linii produkcyjnych, funkcjonujących w zakładzie,
  • analizowanie i interpretacja danych, dotyczących procesu technologicznego,
  • kreatywne podejście do procesu technologicznego w aspekcie czasu i przestrzeni,
  • zarządzanie trwającymi projektami,
  • udział w nowych uruchomieniach (odbiory maszyn, instalacje, rozruchy, próby technologiczne),
  • ścisła współpraca z obszarem produkcyjnym.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, np. mechanika, automatyka, elektrotechnika, elektronika, robotyka,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • znajomość norm produkcyjnych i statystycznej analizy procesów produkcyjnych,
  • oczekiwana umiejętność programowania sterowników,
  • ogólna znajomość mechaniki oraz podstaw elektrotechniki,
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • znajomość programów: MS Office , Visio, Auto CAD,
  • dobra praca zespołowa.
Oferujemy:
  • pracę w rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym,
  • szkolenia,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pakiet socjalny.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj stanowisko: Technolog

Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Technolog Praca Technolog