Zobacz więcej ofert pracy

Technolog

Zakład Mechaniczny Eugeniusz Wróbel
Szczecin
praca stacjonarna
1628 dni temu

Ogłoszenie numer: 2816399, z dnia 2019-11-19

Konstrukcje stalowe, maszyny i urządzenia na indywidualne zamówienie.

Technolog

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • Opracowanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej;
  • Kontakt z klientami w celu ustalenia szczegółów dotyczących zamówień;
  • Bieżąca analiza zapotrzebowania na surowce i materiały do produkcji;
  • Kontrola jakościowa procesu produkcyjnego i gotowych wyrobów;
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Znajomości procesów produkcyjnych;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Znajomość obsługi oprogramowania AutoCad oraz narzędzi pakietu Office (Word, Excel);
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku nie jest wymagane.

Oferujemy

  • Pracę przy realizacji ciekawych projektów;
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę;
  • Możłiwość zdobycia doświadczenia dla osób rozpoczynających karierę zawodową;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia;
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji;