Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz zmianowy

    Kronospan Mielec Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 11 000 zł brutto/mies.
    5 dni
    Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.: Nadzór nad poszczególnymi etapami procesu produkcji płyt wiórowych Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów Bieżąca kontrola wydajności produkcji Organizacja pracy podległych pracowników na zmianie Monitorowanie i...
Zobacz więcej ofert pracy

Technolog

DEFTRANS Sp. z o.o.
Odolanów
praca stacjonarna
3296 dni temu

Ogłoszenie numer: 669821, z dnia 2015-04-20

W związku ze stałym rozwojem Firmy poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: Odolanów

Opis stanowiska

  • opracowywanie dokumentacji technologicznej dla nowych i istniejących produktów,

  • wdrażanie zmian technologicznych i konstrukcyjnych zgodnie z wewnętrznymi wymaganiami (standaryzacja),

  • rozwijanie stosowanego w firmie systemu wspomagania produkcji.

Wymagania

Wymagania i kompetencje zawodowe:

  • wykształcenie wyższe, najlepiej – technologia drewna,

  • znajomość programu AutoCad, Solid Works, Pakiet Microsoft Office,

  • mile widziana wiedza z zakresu branży reprezentowanej przez firmę.

Wymagania osobowościowe:

  • umiejętność analitycznego myślenia i planowania,

  • dobre zdolności organizacyjne,

  • dyspozycyjność,

  • umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu.