Zobacz więcej ofert pracy

Teleankieter

KS Service
Łódź
praca stacjonarna
2581 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla naszego Klienta specjalizującego się w badaniach rynku budowlanego oraz B2B, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: TEL/LOD/032017

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków należeć będzie kontakt telefoniczny ze wskazanymi podmiotami i przeprowadzenie badania opinii publicznej według standardów obowiązujących w firmie.

Stanowisko, na które poszukujemy Kandydatów nie wiąże się ze sprzedażą. Praca związana jest jedynie z przeprowadzaniem wywiadów / ankiet telefonicznych.

WYMAGANIA

Do pracy na tym stanowisku poszukujemy osób o nienagannej dykcji, znających podstawy obsługi komputera, głównie Microsoft Office - Excel, Word. Zależy nam także na Kandydatach potrafiących szybko przyswajać wiedzę oraz nie mających trudności z nawiązywaniem relacji przez telefon.

Mile widziane będą osoby z doświadczeniem w przeprowadzaniu ankiet.

OFERUJEMY

Pracownikom oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze stawką 13 złotych brutto za godzinę. Każdej nowej osobie zapewniamy szkolenie przygotowujące do pracy. Nasze biuro znajduje się w centrum Łodzi. Zapewniamy elastyczny czas pracy w godzinach 8:00-20:00, co umożliwia dopasowanie grafiku do Twoich potrzeb.