Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Piaseczno
Telefoniczny Doradca Klienta

Kopsky Solutions Poland Sp. z o.o.
Piaseczno
praca stacjonarna
4808 dni temu

Firma Kopsky Solutions Poland Sp. z o.o. właściciel innowacyjnego Serwisu

boomway.pl

Poszukuje Kandydatów do pracy w biurze w Piasecznie na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno

Główne zadania:
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów na usługę Serwisu boomway.pl
  • Budowanie relacji z Klientami
  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi Klientów
  • Raportowanie wyników
  • Umawianie spotkań handlowych
Oczekujemy:
  • Min. rocznego doświadczenia w telemarketingu
  • Doświadczenia w sprzedaży usług dla Firm ( dla Klientów biznesowych)
  • Minimum średniego wykształcenia
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Nastawienia na cel/wynik
  • Kreatywności, terminowości, asertywności
  • Pozytywnej energii
W zamian oferujemy:
  • Pracę w młodym zespole w miłej motywującej atmosferze na cały etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe: 2500-3000 zł brutto (umowa zlecenie)
  • Atrakcyjny system prowizyjny
  • Szkolenia
  • Możliwość szybkiego rozwoju
Do wysyłanych aplikacji prosimy o dopisanie następującej treści klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 883)”.