Telefoniczny Doradca Klienta

Telbridge Sp. z o.o.

Toruń

188 dni temu

Jesteśmy jednym z największych multijęzykowych contact center, od 12 lat pracujemy dla Partnerów z branży telekomunikacyjnej i finansowej. Specjalizujemy się w outsourcingu obsługi klienta i sprzedaży, zatrudniamy ponad 1000 pracowników w 6 oddziałach w Polsce i za granicą.


Telefoniczny Doradca Klienta

Miejsce pracy:
Toruń

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalną obsługę klienta, udzielanie informacji o produktach i sprzedaż.

 

Oferujemy:

  • umowę ze składkami ZUS
  • od 13 zł/h + wysokie premie
  • elastyczny czas pracy– grafik możesz dopasować do swojego planu zajęć
  • szkolenia wprowadzające
  • dostęp do karty Multisport
  • jasną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej– program Talent+ (w ostatnim roku awansowało w ramach struktury firmy ponad 20% naszych współpracowników)

Oczekujemy:

  • pozytywnego nastawienia i otwartości
  • chęci do pracy i swobody wypowiedzi
  • podstawowej znajomości obsługi komputera

 

Brakuje Ci doświadczenia? To nie problem - wszystkiego nauczymy Cię od podstaw.
Posiadasz doświadczenie? Mamy dla Ciebie specjalny bonus finansowy :)

 

Znajdź nas na:
facebook.com/telbridge

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Poznaj

Telbridge Sp. z o.o.

Jesteśmy jednym z największych multijęzykowych contact center, od 12 lat pracujemy dla Partnerów z branży telekomunikacyjnej i finansowej. Specjalizujemy się w outsourcingu obsługi klienta i sprzedaży, zatrudniamy ponad 1000 pracowników w 6 oddziałach w Polsce i za granicą.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za telefoniczną obsługę klientów biznesowych/indywidualnych w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach it, prawie, finansach, reklamie. Do zadań pracownika na tym stanowisku należy: obsługa rozmów przychodzących, tj. informowanie klientów o usługach/produkcie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów, informowanie użytkowników ...
Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta Praca Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Rekrutują z Praca.pl