Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Chorzów
TELEFONICZNY DORADCA KLIENTA

AlgoMedia Sp. z o.o.
Chorzów
praca stacjonarna
5695 dni temu

Ogłoszenie numer: 51912, z dnia 2008-11-11

Firma Algomedia jest specjalistą w dziedzinie marketingu internetowego z siedzibą w Chorzowie. Pomagamy firmom w optymalnym wykorzystywaniu stron internetowych do pozyskiwania nowych klientów i zwiększania sprzedaży.

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska

Zadania:
  • przygotowanie i prezentacja oferty firmy
  • tworzenie trwałych relacji z klientami
  • posprzedażowa opieka nad klientem
  • Wymagania

  • znajomość obsługi komputera oraz sprawne poruszanie się po internecie
  • miła osobowość
  • pozytywne nastawienie
  • wykształcenie minimum średnie
  • zaangażowanie
  • punktualność
  • Oferujemy

  • ciekawą pracę w godzinach 8:00-16:30 w biurze firmy w Chorzowie
  • wysoką prowizja za osiągnięte wyniki
  • duże możliwości rozwoju zawodowego i stałe podnoszenie kwalifikacji
  • szkolenie z zakresu znajomości produktu oraz sprzedaży telefonicznej
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy