Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Telefoniczny konsultant ds sprzedaży

Ogólnopolski Serwis Internetowy Go3.pl, E.Orzechowska
Łódź
praca stacjonarna
5261 dni temu

Ogłoszenie numer: 82374, z dnia 2009-12-08

OSI Go3.pl jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą wyłącznie wśród klientów biznesowych zajmującą się tworzeniem aplikacji do Internetu i SEO. Naszą specjalnością jest tworzenie serwisów www, sklepów internetowych, rozwiązań wspomagających zarządzanie firmą, pozycjonowaniem.

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: Tele/11/2009

Opis stanowiska

Zadania:
  • telefoniczna sprzedaż usług;
  • przygotowanie ofert.

Wymagania

Oczekujemy:
  • Doświadczenia w sprzedaży;
  • Optymizmu;
  • Wytrwałości oraz inicjatywy w działaniu;
  • Znajomości profesjonalnych standardów obsługi klienta oraz świadomości biznesowej;
  • Motywacji do pracy w strukturach handlowych w telefonicznym kontakcie z klientem;
  • Wysokiego poziomu komunikatywności oraz umiejętności interpersonalnych;
  • Znajomości obsługi komputera.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie stałe + prowizja (po okresie próbnym);
  • Przeszkolenie do wykonywanej pracy;
  • Elastyczny harmonogram pracy;
  • Możliwość awansu i znacznego zwiększenia zarobków;
  • Bardzo atrakcyjny pakiet motywacyjny.