Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
TELEMARKETER / ANKIETER TELEFONICZNY

Holiday Travel Center
Warszawa
praca stacjonarna
5849 dni temu

Ogłoszenie numer: 44625, z dnia 2008-05-28

Holiday Travel Center to największy, prywatny, międzynarodowy klub urlopowy w Polsce, działający od 12 lat w branży Timeshare, obsługujący ponad 6 tys. rodzin członkowskich.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Jesteś komunikatywna lub komunikatywny? Poświęcisz nam 6 godzin codziennie? Potrafisz rozmawiać przez telefon? Jeśli tak to dołącz do nas i pomóż nam w telefonicznym ankietowaniu naszych potencjalnych klientów.

Wymagania

wiek minimum 20 lat, dobra dykcja, optymizm.

Oferujemy

Gwarantujemy prace w młodym fantastycznym zespole,rewelacyjną atmosferę, możliwość awansu i co najważniejsze super zarobki. Osoby z doświadczeniem w telemarketingu bardzo mile widziane.